نتایج جستجو برای عبارت :

به چه بادکنک هایی گازی می گویند ؟

بادکنک های گازی
 
شاید شما هم اسم بادکنک های گازی و یا هلیومی را شنیده باشید. این بادکنک ها علاوه بر این که با هوا پر می شوند، می توانند با گاز نیز پر شوند و به هوا بروند. اگر نخ این بادکنک ها را بگیرید به بالا می روند و اگر نخ آن را ول کنید به سقف بالای سر شما می چسبند.
 
 
بادکنک های تزیینی
 
این بادکنک ها معمولا برای تزیین مجالس استفاده می شوند و جذابتی خیره کننده به مهمانی های میدهند. البته نباید از جنبه سرگرمی آنها نیز غافل شد. این بادکنک ها در
تعریف می‌کرد که در یکی از کلاس‌هایش جشن داشتند. یکی از بچه‌ها بادکنک خواسته؛ بادکنکی به رنگ سیب. بادکنک قرمز در بساط نداشتند. به دختربچه گفته که بادکنک قرمز نداریم ولی بادکنکی داریم به رنگ سیب زرد. بادکنکِ رنگ سیب صورتی هم داریم و بعد یاد من افتاده. یاد همسرش که از تمام سیب‌های دنیا صورتی‌تر است...
بازی آنلاین تیراندازی برج دفاع بادکنک 3
موضوع بازی : تیراندازی

نحوه اجرای بازی : در صورت عدم نصب Flash Player روی سیستم آنرا نصب کرده و  روی گزینه Allow برای اجرای فایل Swf کلیک کنید پس از لود بازی بر روی یکی از مراحل بازی را انتخاب کنید سپس بر روی یکی از حالت های آسان و متوسط و سخت کلیک نمایید.

آموزش بازی برج دفاع بادکنک : بازی آنلاین برج دفاع بادکنک: در این بازی زیبا شما با کمک میمون ها و دستگاه های پرتابی و انفجاری و ترمزی نباید به بادکنک ها در طول مسی
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنک‌های یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یک دقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه چهار نفر با بادکنک سالم برنده شدند.
ادامه مطلب
یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنک‌های یکدیگر را بترکانید. هرکس بعد از یک دقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است. مسابقه شروع و بعداز یک دقیقه چهار نفر با بادکنک سالم برنده شدند.
ادامه مطلب
 
 
بادکنک شب یلدا لاتکس از نمونه ابزارهای تزیینی مورد استفاده در شب یلدا می باشد. امروزه توجه به تزیین و آراستن مدرن سفره ی شب یلدا بسیار زیاد است و فروش انواع لوازم تزیینی تم یلدا در بازار بسیار رایج می باشد . استفاده از بادکنک شب یلدا لاتکس مطمئنا سفره ی یلدای شما را پر زرق و برق خواهد کرد.
برچسب‌ها: بادکنک شب یلدا لاتکس, تم یلدا
خرید بادکنک
باید به خاطر داشت هیچ هنری بدون خلاقیت زیبا نیست. ایران بالون، مرکز خرید وسایل تولد در تهران یاری گر شما خواهد بود.
بادکنک ها در زمره ی اشیایی قرار می گیرند که بزرگ و کوچک نمی شناسند و همه به نوعی دوست دار آن ها هستند.
کوچکترها معمولا سرگرم بازی و بالا پایین انداختن بادکنک ها و بزرگ ترها مشغول باد کردن و چیدن آن ها می شوند.
به نظر می رسد شیرینی طراحی مراسمی مانند جشن تولد کمتر از شیرینی خود مراسم نیست.
اگر قصد خرید بادکنک و بادکنک
در گذشته بادکنک های بسیار محدودی در زندگی ما وجود داشت و معمولا با یک شکل و ظاهر خاصی در زندگی ظاهر می شدند و هر وقت صحبتی از بادکنک به میان می آمد ذهن ما به سمت اون سری از بادکنک ها می رفت. ولی در دنیای فعلی در حوزه چاپ بادکنک تنوع بسیار زیادی چه از لحاظ سایز و اندازه و چه از لحاظ کارایی و جنس و ابعاد مختلف که هرکس بسته به نیاز خود یکی از این انواع بادکنک را انتخاب می کند.
در گذشته بادکنک ها تنها به عنوان یک اسباب‌بازی در بین بچه در نظر گرفته می
موضوع بازی : بازی SWF استراتژی (تایم استراحت) 

نحوه اجرای بازی : در صورت عدم نصب Flash Player روی سیستم آنرا نصب کرده و روی بازی کلیلک کرده سپس گزینه Allow را برای اجرای فایل Swf کلیک کنید پس از لود بازی بر روی یکی از مراحل بازی کلیک کرده و سپس بر روی یکی از حالت های آسان و متوسط و سخت کلیک نمایید. (بهتره از Google Chrome استفاده کنین) 

آموزش بازی برج دفاع بادکنک : بازی آنلاین برج دفاع بادکنک: در این بازی زیبا شما با کمک میمون ها و دستگاه های پرتابی و انفجاری و تر
خواستم بنویسم گاهی مسئول خشم دیگران خودمان هستیم. وقتی تصمیم نادرست می گیریم. وقتی دیگران را یک جایی، یک طوری وادار می کنیم کاری را بکنند که ما می خواهیم، یک جایی، یک طوری روی سرمان خالی می کنند همه زجرهایی را که کشیدند. ممکن است فقط یک سوزن زده باشیم ولی ناگهان طوفانی از باد، از بادکنک دل دیگران خارج شود.
 
 
بادکنک فویلی شب یلدا هندوانه به قطر 44 سانتی متر یک ابزار مناسب تزیینی برای شب یلدا می باشد که شادی آور برای کودکان در شب چله نیز خواهد بود. جنس آن فویلی ، دارای کیفیت مناسب با رنگ بندی شاد یلدایی زینت بخش مراسم شب یلدایتان خواهد بود.
برچسب‌ها: بادکنک فویلی, شب یلدا
مدتیه دارم با آشفتگی کلنجار میرم
روزهای کاری شلوغ
وقتی که واسه خودم نمیمونه
و شاید ترس از اینکه بیکار بنشینم و هی فکربیاد و فکر
انگار ازین رها شدن بیزارم
مثل بادکنکی که نخش از دست یه بچه بیرون اومده و هرلحظه به یه سمتی میره و به جایی وصل نیست
ترس از اینکه این بادکنک به یه چیزی بخوره و بترکه
مگه اینکه بادکنک نباشم
پرستو باشم و بال پروازی داشته باشم
 
بادکنک آرایی در رشت
برگزاری جشن تولد * تم دندونی * بادکنک آرایی رشت
شماره تماس بادکنک آرایی در رشت ۰۹۱۱۵۴۴۴۱۹۹

آدرس اینستاگرام: gilan_tashrifat
تم جشن تولد و تم دندونی استثنائیبرگزارکننده اجراهای تخصصی جشنهای تولدطراحی و تزیین محل برگزاری تولد با تم های مختلفبادکنک آرایی متفاوت و درست کردن اشکال مختلف بادکنکی
بادکنک آرایی در رشت
بادکنک آرایی مراسم افتتاحیه فروشگاه ها ، نمایشگاه ها و …..
تم تولد در رشت
=====================================
گیلان تشریفاتتم تولد
دوستی میگفت:سمیناری دعوت شدم که هنگام ورودبه هر یک از دعوت شدگان بادکنکی دادند.
سخنران سمینار بعد از خوشامدگویی به حاضرین که 50 نفر بودندخواست که با ماژیک اسم خود را روی بادکنک نوشته و آنرا در اطاقی که سمت راست سالن بود بگذارند و خود در سمت چپ جمع شوند.
سپس از آنها خواست در 5 دقیقه به اطاق بادکنکها رفته و بادکنک نام خود را بیاورد.
من به همراه سایرین دیوانه وار به جستجو پرداختیم ، همدیگر را هل میدادیم و زمین میخوردیم و هرج و مرجی به راه افتاده بو
انواع چاپ بادکنک توسط چاپ سیلک سایان با بالاترین کیفیت انجام میگیرد . شما میتوانید تصویر یا طرح لوگو خود را بروی یک طرف یادو طرف بادکنک سفارش دهید تا ما آن را بشما ارائه دهیم .شما می‌توانید توسط سفارش بادکنک (بادکنک هایی با چاپ طرح دلخواه شما روی آن) برای موارد مختلف استفاده کنید. چاپ روی بادکنک فقط استفاده تبلیغاتی ندارد. می‌توانید از این بادکنک ها در میهمانی ها و مراسم شاد، نام افرادی که بخاطرشان جشن گرفته اید روی بادکنک ها چاپ کنید.
چاپ ب
چاپ بادکنک تولد در چاپ سیلک سایان در کوتاهترین زمان ممکن انجام میشود .منظور از بادکنک تولد بادکنک‌های رنگارنگی است که اسم کودکان و عبارت تولدت مبارک روی آنها چاپ شده‌است.
چاپ بادکنک تبلیغاتی نمونه ای از چاپ بادکنک تولد میباشد :
چاپ بادکنک تبلیغاتی زیر مجموعه چاپ بادکنک تولد میباشد .از چاپ بادکنک تیلیغاتی خارج از نمایشگاه و شرکتتان نیز می‌تواند مانند یک بیلبورد متحرک در دست کودکان عمل کند. تاثیر چاپ لوگو روی بادکنک تبلیغاتی سفارشی شما گا
انواع چاپ بادکنک توسط چاپ سیلک سایان با بالاترین کیفیت انجام میگیرد . شما میتوانید تصویر یا طرح لوگو خود را بروی یک طرف یادو طرف بادکنک سفارش دهید تا ما آن را بشما ارائه دهیم .شما می‌توانید توسط سفارش بادکنک (بادکنک هایی با چاپ طرح دلخواه شما روی آن) برای موارد مختلف استفاده کنید. چاپ روی بادکنک فقط استفاده تبلیغاتی ندارد. می‌توانید از این بادکنک ها در میهمانی ها و مراسم شاد، نام افرادی که بخاطرشان جشن گرفته اید روی بادکنک ها چاپ کنید.
چاپ ب
+کراش؟
-نه تو بگو جذاب دست نیافتنی
***********
این متنه هم قشنگ بود خوشم اومد ازش-_- نویسنده ش رو فعلا نمیدونم
در کودکی عاشق بادکنک بودم
امکان نداشت با پدر و مادرم به سوپر مارکت بروم و برای بادکنک پا زمین نکوبم
اولین بادکنکی که داشتم را همان روز اول در دست هایم گرفتم و محکم بغلش کردم... ولی ترکید...
فهمیدم همان اول نباید خیلی دوست داشتنم را نشان بدهم.
نباید خیلی محکم بغلش کنم طاقتش را ندارد می ترکد!!
بادکنک بعدی را بیش از حد بزرگش کردم ظرفیتش را نداشت...
دانشجویی میگفت:
 یک روز استاد دانشگاه به هر کدام از دانشجویان کلاس یک بادکنک باد شده و یک سوزن داد و گفت یک دقیقه فرصت دارید بادکنکهای یکدیگر را بترکانید هرکس بعد از یکدقیقه بادکنکش را سالم تحویل داد برنده است
مسابقه شروع و بعد از یک دقیقه من و چهار نفر دیگه با بادکنک سالم برنده شدیم
سپس استاد رو به دانشجویان کرد 
و گفت:
من همین مسابقه را در کلاس دیگری برپا کردم و همه کلاس برنده شدند زیرا هیچکس بادکنک دیگری را نترکاند چرا که قرار بود بعداز یک
در کودکی عاشق بادکنک بودم امکان نداشت با پدر و مادرم به سوپر مارکت بروم و برای بادکنک پا زمین نکوبم اولین بادکنکی که داشتم را همان روز اول در دست هایم گرفتم و محکم بغلش کردم... ولی ترکید... فهمیدم همان اول نباید خیلی دوست داشتنم را نشان بدهم.
نباید خیلی محکم بغلش کنم طاقتش را ندارد می ترکد!! بادکنک بعدی را بیش از حد بزرگش کردم ظرفیتش را نداشت... آن هم ترکید... فهمیدم نباید چیزی را که دوست دارم بیش از حد بزرگش کنم
بادکنک بعدی را که خریدم حواسم بود... ن
ما را در تلگرام دنبال کنید.....>   ​
خرید بادکنک از چین , انواع بادکنک وارداتی
کلمه Balloon مشتق شده از کلمه لاتین Ball به معنی توپ می باشد.
کیسه ای کشسان که با گونه‌های مختلفی از گاز، مانند هلیوم، هیدروژن، نیتروژن، نیترو اکسید یا هوا پر می‌شود. نخستین بادکنک‌ها از مثانه خشک شده حیوانات بوده‌اند. بادکنک‌های نوین را می‌توان از موادی چون لاتکس، لاستیک و…  ساخت. برخی بادکنک‌ها کاملاً تزئینی هستند، در حالی که برخی برای کاربردهای ویژه چو
 
 
 
فرستادن یک دسته از  بادکنک
 
 در روز تولدتان زنگ خانه یا محل کارتان به صدا درمیاد و می گویند برای شما یک بسته دارند، وقتی که شما درب را باز می کنید با یک دسته بادکنک زیبا روبرو می شوید که در هوا شناور است و در پایین آن کارت تبریکی است که فرستنده دسته بادکنک تولدتان را تبریک گفته است!
 
 
البته این دسته بادکنک ها برای سورپرایزهای دیگر نظیر سورپرایز و هدیه ولنتاین نیز مناسب هستند.
سفارش این دسته بادکنک ها از راه دور نیز ممکن است و شما می توا
توی کوله پشتی ام چند بسته ای مداد رنگی مانده بود و چند تایی هم دفترنقاشی. یاسین را گذاشته بودم به باد کردنِ بادکنک ها برای دختربچه ها.
قبلش به من هجوم آورده بودند و هنوز توی بهت بودم. ماشین حرکت کرده بود.
کمی از مردم فاصله گرفته بودیم ولی هنوز در محله ی سازمونی بودیم‌. ( منطقه ای از پلدختر که بیشترین آسیب رو دیده ) در سایه ی ساختمانی پسر بچه ای چهار پنج ساله به غریب ترین حالت ممکن، نشسته بود. به راننده گفتم ماشین را نگه دارد. بدون اینکه نگاه کنم،
چاپ روی بادکنک از روش های تبلیغاتی است که اکثر مردم با هدف تبلیغات کسب و کار و خدمات خود با چاپ لوگو و نام تجاری و متن ها تبلیغاتی روی بادکنک استفاده می کنند.
از بادکنک های تبلیغاتی معمولا در نمایشگاهها ، شرکت های بیمه ، آموزشگاهها،دندانپزشکی ، رستوران ، فستفود ها، مهدکودک ها، شهربازی و سایر کسب و کارهای کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد.
چاپ روی بادکنک بازدهی بالایی برای هر بیزنسی دارد. از دیگر استفاده های چاپ روی بادکنک میتوان به استف
چاپ  روی بادکنک تولد از خدمات ارائه شده در مجموعه چاپ سیلک سایان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران می باشد.
منظور از  چاپ بادکنک تولد بادکنک‌های رنگارنگی است که اسم کودکان و عبارت «تولدت مبارک» روی آنها چاپ شده‌است.میتوان با چاپ پیام دعوت روی بادکنک ، دوستان و عزیزان خود را برای جشن تولدتان نیز دعوت کنید.
با چاپ اسم و عکسی زیبا از فرزند خود، روی بادکنک در مراسم تولدش حس غرور و خاص بودن را در میان دوستان و همسن و سالان خودش بوجو
ما هر روز با افکار منفی بسیاری مواجه می شویم، افکاری که ما را از هرگونه اقدام و حرکتی که باز میدارند می ترسانند.
این خرده افکار منفی روزانه بسیار خطرناک هستند ونه تنها مانع پیشرفت وموفقیت مان می شوند، بلکه می توانند حتی مارا بیمار کنند. 
با چند تکنیک ساده می توان از شر افکار منفی خلاص شد:
1⃣افکار منفی را روی یک کاغذ نوشته و آنها را پاره کنید. 
2⃣_هرگاه فکر منفی به سراغتان آمد، بگویید: ایست، نه...
3⃣_اگر فکر منفی به ذهنتان رسید ، فورا با خود بگویی
تزیین شگفت‌انگیز و غافلگیر‌کننده جشن تولد کودک با بادکنک.
مطمئناً اولین چیزهایی که برای برگزاری یک جشن تولد به ذهن شما می‌رسد نوشیدنی، غذا، کیک تولد و دسرهای خوشمزه است. هیچکس منکر مهم بودن این موارد نیست. ولی اگر دکوراسیون خانه شما حال و هوای جشن را نداشته‌باشد، تمام زحمات شما برای تدارک جشن بی‌فایده خواهد بود.
اما آیا با نحوه تزیین جشن تولد آشنا هستید؟
ادامه مطلب
با استفاده از چاپ بادکنک تبلیغاتی کسب و کار خود ،چه بزرگ و چه کوچک را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید.
تاثیر چاپ بادکنک تبلیغاتی گاهی حتی از بالون های تبلیغاتی که بر فراز آسمان نمایشگاه ها معلق هستند بیشتر است.هزینه اندک در مقایسه باسایر تبلیغات ، در عین حال تاثیر تبلیغاتی بالا ، چشم گیر بودن بادکنک تبلیغاتی از عوامل مهم در استقبال از شیوه  چاپ تبلیغاتی بادکنک شده است.
اکثر مردم با هدف تبلیغات کسب و کار و خدمات خود با چاپ لوگو و نام تجاری و متن
مجموعه چاپ سیلک سایان ارائه دهنده نخصصی ترین خدمات چاپ در ایران ، اینبار خدمات چاپ لوگو روی بادکنک را برای استفاده مشتریان عرضه می نماید.
چاپ لوگو روی بادکنک این امکان را به شما میدهد که از کسب کار خود چه بزرگ و چه کوچک ،به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید.با چاپ لوگو روی بادکنک میتوانید به عنوان یک ابزار تبلیغاتی به افزایش فروش خود کمک کنید.هزینه اندک در مقایسه با سایر تبلیغات ، در عین حال تاثیر تبلیغاتی بالا ، چشم گیر بودن بادکنک تبلیغاتی از عوا
چاپبادکنک یک هدیایای تبلیغاتی بسیار قوی می باشد که می توانید با امنیت و آرامش کامل به وب سایت چاپ متین مراجعه بفرمایید و ثبت سفارشتون رو انجام بدید. 
 
 
 
شما می توانید هر عکسی را برروی هر مدل بادکنکی به چاپ برسانید.در عکس‌هایی که می‌توانید طیف گسترده‌ای از طرح‌های سهام را ببینید که ما بر روی بادکنک چاپ می‌کنیم. اگر لوگو را روی بالن می‌بینید، می‌توانیم آن را با استفاده از نرم افزار های مرتبط با این وکتور بفرمایید و برای ما
بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْباطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذا هُوَ زاهِقٌ وَ لَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ (18)
بلکه حق را بر باطل فرو مى‏افکنیم، پس آن را در هم مى‏شکند، و بناگاه آن نابود مى‏گردد. واى بر شما از آنچه وصف مى‏کنید.


98/10/25
حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان در برنامه تلوزیونی جهان آرا در شبکه افق سیما در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:
(تشبیه حق و باطل به سوزن و بادکنک)
باطل مثل بادکنک بزرگ و تجمیع می شود و حق مثل سوزن به آن برخورد ک
                                    سلام...بچه ها میخواهم تئاتر بچه هارا به شما بگوییم یک روز یادم نیست و نمیدونم چه روزی بود آن روز آقای رایگان آمد و بچه ها را خنداند و رفت بعد نوبت بچه ها کلاس ششم شد آمدند ...بازیگران ....کامران افضلی...امیررضا امیریان...ابولفضل عباسپور......عارف امیریان... عکس بردار و فیلمبردار ‌:محمد قانعی بودند ...اصل کاری اینجاست که بچه ها چیکار کردند خلاصه داستان ...کامران همراه خود یک بالشت و یک پتو داشت امیررضا هم دو بادکنک کامران و
بَلْ نَقْذِفُ بِالْحَقِّ عَلَى الْباطِلِ فَیَدْمَغُهُ فَإِذا هُوَ زاهِقٌ وَ لَکُمُ الْوَیْلُ مِمَّا تَصِفُونَ (18)
بلکه حق را بر باطل فرو مى‏افکنیم، پس آن را در هم مى‏شکند، و بناگاه آن نابود مى‏گردد. واى بر شما از آنچه وصف مى‏کنید.


98/10/25
حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان در برنامه تلوزیونی جهان آرا در شبکه افق سیما در پی شهادت حاج قاسم سلیمانی گفت:
(تشبیه حق و باطل به سوزن و بادکنک)
باطل مثل بادکنک بزرگ و تجمیع می شود و حق مثل سوزن به آن برخورد ک
امشب به جای پارک رفتیم استریت فودِ سی‌تیر.
روغن آفتاب اونجا یه غرفه داشت و کلی بادکنک می‌دادند به بچه‌ها و یه سری جفنگ دیگه.
فاطمه‌زهرا هم از لحظه اول دلش رفت واسه اون بادکنک‌های قرمز. رفتیم کنار غرفه تا بادکنک بگیره‌‌. این دخترایی که تو غرفه تبلیغ می‌کردند، انقدر گیج بودند که فکر کردند من برای زینب بادکنک می‌خوام :))
یکی از همین دخترا هم گیر داد به من که چه و چه بکنم تا تو قرعه‌کشی شرکت داده بشیم. بعدش هم بنا کرد به توضیح دادن در مورد روغن
پسردایی هنوز از اون بالا بادکنک پرت می‌کنه تو حیاط ما. یعنی هنوز بادکنک‌هاش تموم نشدن. الان ده تا بادکنک دارم که یکیش زرده.
به امیرعلی گفته‌م که جعبه‌ی خرت‌وپرت‌هاشو ببره بالا بذاره تو کابینت و هر وقت میاد خونه‌ی ما بیاره پایین و بازی کنه. الان از اینجا که من نشستم یه قسمتیش رو از زیر مبل می‌بینم.
حس می‌کنم توی یه فیلم زندگی می‌کنم. شاید به خاطر اینه که این دو سه روز چند تا فیلم دیدم. دیگه یاد گرفتم روی جزئیات فیلم‌ها متمرکز نشم. قبلا وقت
چاپ بادکنک از خدمات ارائه شده در مجموعه چاپ سیلک سایان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران می باشد.
با استفاده از چاپ بادکنک کسب و کار خود ،چه بزرگ و چه کوچک را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید.
تاثیر چاپ بادکنک در تبلیغات گاهی حتی از بالون های تبلیغاتی که بر فراز آسمان نمایشگاهه ها معلق هستند بیشتر است.
چاپ بادکنک با لوگو یا پیام شما بهترین روش برای تبلیغات ،تزئین یک محل ، پخش کردن در جمعیت، ایجاد یک محیط سرگرم کننده ، استفاده در جشن
چاپ بادکنک از خدمات ارائه شده در مجموعه چاپ سیلک سایان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات انواع چاپ در ایران می باشد.
با استفاده از چاپ بادکنک کسب و کار خود ،چه بزرگ و چه کوچک را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید.
تاثیر چاپ بادکنک در تبلیغات گاهی حتی از بالون های تبلیغاتی که بر فراز آسمان نمایشگاهه ها معلق هستند بیشتر است.
چاپ بادکنک با لوگو یا پیام شما بهترین روش برای تبلیغات ،تزئین یک محل ، پخش کردن در جمعیت، ایجاد یک محیط سرگرم کننده ، استفاده در جشن
 بازی بادکنک خشم: برای تخلیه خشم در کودکان
یکی از بازی هایی که برای کنترل و تخلیه خشم در بازی درمانی به کار می ­رود، بازی بادکنک خشم است. دراین بازی کودکان چگونگی تخلیه خشم خود را بدون آسیب و آزار دیگران می ­آموزند. اگر کودک یاد نگیرد که خشم خود را تخلیه کند و آن را سرکوب کند، منجر به بروز مشکلات روانی در آنها می­ گردد. خشم یکی از احساسات طبیعی در انسان است و سرکوب کردن آن  منجر به بروز مشکلات روانی زیادی می ­گردد. خشم سرکوب شده در نهایت به نوعی
 
+عمل انجام شد. توده خیلی بزرگ بود مجبور شدن مقداری از بافت برست رو هم باهاش بردارن بالاجبار. 
 
+ دردم زیاد بود نمیتونستم گوشی بگیرم دستم . منم که راست دستم! الانم با دست چپم گوشی رو گذاشتم رو پام تایپ میکنم که راحت تر باشه. شاید بگم لپ تاپ بیارن . حداقل دکمه هاش بزرگتره... 
 
+دردم واقعا زیاده و دست راستم هم شده بادکنک :|
 
انیمیشن باب اسفنجی و شخصیت‌های اصلی آن مثل باب اسفنجی و پاتریک محبوب بچه‌های کوچک هستند. خیلی از بچه‌ها آرزو دارند برای یکبار هم شده دنیای باب اسفنجی رو تجربه کنند. در این مطلب روش برگزاری جشن تولد با تم تولد باب اسفنجی با چندین ایده خاص و با حال آورده شده است.
بچه‌های کوچک عاشق باب اسفنجی و پاتریک هستند و اگر شما بتوانید یک جشن تولد باحال با تم باب اسفنجی برای آن‌ها برگزار کنید، بچه‌ها را حسابی سوپرایز می‌کنید و به آرزوی کوچکشان می‌رسا
تکنیک اول : اغراق
برای ساختن روابط خلاق و غیر معمولی راحت ترین راه اینه که اغراق رو در کارهاتون دخالت بدید
مثال اغراق در احساس
مثلا تجسم کنید که تو
پارک محلتون کتاب ادبیات و بادکنک با هم خولت کردن وکتاب ادبیات داره شعر
میخونه و بادکنک هم داره میرقصه وشما هم یک گوشه پارک قایم شدید ودارید
یواشکی به اونا نگاه میکنید صحنه ای رو که دیده میشه باید خوب تجسم کنید و
به من هم تعریف کنید چی دیدید این ودتا عاشق ومعشوق چه احساسی دارن ( خوب
تجسم کنید!!)
جشن تولد یکی از بهترین جشن هاییست که در بین تمامی افراد ساکن در این دنیای خاکی مرسوم بوده و هر کسی برای عزیزانش روز تولد را به بهترین شیوه جشن خواهد گرفت. اما گرفتن یک جشن تولد به آن سادگی هم که فکر می کنیم نخواهد بود و برای برگزاری یک جشن تولد خوب نیاز است تا مواردی را رعایت کنید؛ در مطلب امروز می خواهیم انواع مختلف از تزیین اتاق تولد مناسب برای کودک و بزرگسالان را برای شما به نمایش بگذاریم، در این بین و در مطلب امروز می توانید نکاتی برای برگ
برپایی ایستگاه صلواتی ویژه عیدسعیدغدیرخم 
ازعناوین مهم برنامه ها:
توزیع بادکنک به کودکان جهت نهادینه نمودن یادغدیر در اذهان کودکان 
ثبت نام واهداجوایز به قیدقرعه به اشخاصی که مزین به نام حضرت علی علیه السلام میباشند
پذیرایی
ازکلیه عاشقان ولایت دعوت میشودجهت هرچه باشکوهتر برگزارشدن این ایستگاه کمک های خودرا به شماره کارت زیرواریزنمایند
بانک صادرات۶۰۳۷۶۹۷۵۱۶۳۳۹۶۹۱
☎️۷۲۳۳۳۹۰ 
موسسه قرآنی شیفتگان وحی
جشن تعیین جنسیت 
عکس بارداری نیز مانند عکس کودک و عکس نوزاد که در آتلیه عکاسی گرفته میشود متنوع و دارای خلاقیت زیادی هستند .
آمدن یک عضو جدید به خانواده باعث هیجان و خوشحالی اعضای خانواده است . این اتفاق بزرگی است که در فرهنگ ها و رسوم مختلف به گونه های متفاوتی خبر بارداری را اعلام میکنند و آن را جشن میگیرند .
اللخصوص اگر اولین بارداری باشد و اولین فرزند بخواهد به دنیا بیاید .
همانطور که در مقاله های قبلی وبلاگ آتلیه عکاسی بن سای خوانده اید مت
لوازم تولد ظروف یکبارمصرف 
عرضه کننده:
تم تولد  /  بادکنک با طرح های مختلف  / لوازم آتش بازی 
سفره های مجلسی و معمولی با بهترین کیفیت کمترین قیمت 
ظرف یکبار مصرف با سایز رنگ های مختلف کیفیت بالا 
نایلون در سایز های مختلف وکیفیت باور نکردنی 
آدرس صالح شهر روبه روی تاسیسات آب            
شماره تماس:     09167563786
                   

                                                                       
دیانای عزیزم
چرا وبلاگت خالیست؟ منتظرم بخوانمش.
بحث را عوض نمی کنم. اصلا هم نمی خواهم به رویم بیاورم که چند هفته(دوتا؟)است که بهت زنگ نزدم.
واقعا مرا ببخش. تا آخر نامه را بخوانی، می فهمی دلم واقعا برایت تنگ شده بود. ولی میدانی...بیشتر دلم برای خودم تنگ شده بود. از ماریا هم بپرسی بهت می گوید، تا بهم زنگ نمی زد، باهم حرف نمی زدیم. باید از همه چیز دور می بودم.
وحالا، خبرها:
شب یلدای فامیلی جمعه شب بود. یلدای اصلی، شب شنبه بود که من و باران دوتایی گرفتی
سلام :))
چطورین؟ چخبرا؟
چند روزی هس پست نذاشتم!
الانم به شدت از صبح زدن تو برجک من و خلاصه حوصله ی شرح قصه نیست....
فقط اومدم عین مامان بزرگا یه نصیحت کنم و بعدش برم پِی کارم
حال آدم ها رو نگیرین! حتی از روی دلسوزی تون هر حرف و نصیحت و هشداری رو هر زمان ندید! بعضی آدما کلی زخم خوردن خستن تازه میان درمان بشن از جاشون بلند شن شما به اسم دلسوزی میرید با حرفاتون بهشون سیلی میزنین به خودشون بیان اما بدتر گند میزنین و نابودشون میکنین!....
نکنین! جان عزیزتون
انبساط جهان اگر یک بادکنک خالی از باد را فرض کنیم و روی آن نقاطی را رسم کرده و سپس بادکنک را باد کنیم مشاهده می‌کنیم که هرچه حجم بادکنک بیش‌تر شود، فاصله نقاط از یکدیگر افزایش می‌یابد. این مفهومِ جهان در حال انبساط است. انبساط جهان به معنی افزایش فاصلهٔ متریک بین اجسام جهان با گذشت زمان است. این انبساط درونی است، یعنی به فاصلهٔ نسبی بین اجزای جهان برمی‌گردد، و به معنی حرکت اجسام به سمت فضای بیرون نیست. انبساط جهان از ویژگی‌های مهم کیهان
آیا تنفس هلیوم خطرناک است؟
اکثر مردم از اینکه هلیوممی تواند صدای آن ها را تغییر دهد، آگاهی دارند. به همین دلیل، می توان درک کرد که چرا کودکان و حتی بزرگسالان تنفس هلیوم را نوعی تفریح تلقی می کنند. در حقیقت می توان گفت همه ی افراد یا خود تجربه ی چنین کاری را در مهمانی ها داشته اند و یا شاهد تییر صدای دیگران در اثر تنفس هلیوم بوده اند و یا حد اقل چنین چیزی را در فیلم ها دیده اند.
رسانه ها سبب تبلیغی برای این شده اند که مردم تنفس هلیوم را به عنوان تف
امرو یع انرژی پلاسی داشتم ک نمیدونم ع کجا منشا میگرف ولی باعث شد تقریبن ب برنامع ای ک امرو داشتم برسمدلم میخاد انگیزع امروزو کپی پیست کنم واس کل روزام ،ولی حیف:)امرو عز جلو ویترین یع مغازع ک رد شدم دیدم کلی خرررس گذاشتع با کلی شکلات و ...یادم افتاد نزدیک ولنع !ما ایراینا این ولنو مهم تر عز مراسم کشورمون میدونیم!لامصب عشق و علاقس ک همینجور فورااان میکنع:/ولی خوو منم کادو ولن میخام:////همووناییی ک تو عنوان نوشتم...عکساشو اینستا سیو کردم...فقد موندع
بعد از یک هفته، دوباره کنار پنجره اتاق و منظره تکراری اش نشستم و کل روز کار کردم.
هم اتاق تکراری بود و هم منظره محوطه خوابگاه و هم افرادی که برای خریدن تخم مرغ از خوابگاه خارج می‌شدند.
فردا باز یک هفته جدید شروع می‌شود و باز هر شبش باید از شدت کلافگی سرم را محکم فرو ببرم توی بالش و به خدیجه فکر کنم که خوابم ببرد.
امشب هم باید به او فکر کنم. امشب نوبت این رسیده که ببرمش پارک و برایش بادکنک بخرم و دوچرخه سواری یادش بدهم. دیشب موقعی که داشتم روی دست
انبساط جهان اگر یک بادکنک خالی از باد را فرض کنیم و روی آن نقاطی را رسم کرده و سپس بادکنک را باد کنیم مشاهده می‌کنیم که هرچه حجم بادکنک بیش‌تر شود، فاصله نقاط از یکدیگر افزایش می‌یابد. این مفهومِ جهان در حال انبساط است. انبساط جهان به معنی افزایش فاصلهٔ متریک بین اجسام جهان با گذشت زمان است. این انبساط درونی است، یعنی به فاصلهٔ نسبی بین اجزای جهان برمی‌گردد، و به معنی حرکت اجسام به سمت فضای بیرون نیست. انبساط جهان از ویژگی‌های مهم کیهان
یک بادکنک برجسته "کودک ترامپ" - که به یک سمبل محبوب منتقدین رئیس جمهور تبدیل شده است - روز شنبه در بازدید رئیس جمهور دونالد ترامپ برای تماشای یک بازی فوتبال دانشگاهی ، در توکالوزا ، آلباما ، با چاقو زده و از بین رفت. چند ده نفر در پارک مونشین تجمع کردند و در اعتراض به بازدید رئیس جمهور از بازی فوتبال آلاباما - LSU به فاصله نیم مایل دورتر و در دست داشتن علائم مختلف ضد ترامپ هنگامی که مرد ناامید کننده با چاقو به بالون هلیوم نزدیک شد و 8 پا را خرد کرد.
کاربران گرامی ،در این بخش لینک دانلود پاورپوینت خفگی با فرمت pptx در حجم 19 اسلاید قابل ویرایش آماده گردیده است که پس از پرداخت آنلاین،می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت خفگی،بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 5
علائم انسداد راه هوایی با جسم خارجی
شروع ناگهانی و سریع علائم در کودک به هنگام غذا خوردن یا بازی کردن با اسباب بازی و اجسام کوچک احتمال وجود جسم خارج
طبق گزارش خبر فارسی اگر درست در روزهای کریسمس تولد کسی است یا اینکه خودتان مایل هستید تولدتان را با تم کریسمس برگزار کنید، حتما دلتان می‌خواهد بدانید یک تم تمام کمال کریسمسی چه چیزهایی دارد؟ بیایید ببینید ستاره به شما چه پیشنهاداتی برای هر چه بهتر برگزار کردن این مراسم می‌دهد. 
تم تولد کریسمس
اولین موضوعی که ذهن کسانی که به یک تولد دعوت هستند را درگیر می‌کند لباسی است که باید بپوشند! برای تم تولد کریسمس اگر خود میزبان‌ها هم تیپ کریسمسی
ساخت قلک به شکل خوک با بطری آب
ابتدا بطری خود را با تمیز بشویید و اجازه بدهید خشک شود. روی بدنه بطری شکاف سکه ای مانند شکاف قلک برش بدهید. برای درست کردن پاهای خوک 4 عدد از قالب های شانه تخم مرغ را جدا کنید و قالب ها را 2 تا 2 تا با چسب حرارتی به هم وصل کنید و مانند زیر بطری بچسبانید وقتی خوک را روی پاهای آن قرار دادید باید برش به سمت بالا قرار داشته باشد.
 
روی بطری را شکاف سکه ای برش بزنید
 
برای دم آن می توانید از سیم های روکش دار استفاده کنید به ای
آیا تابحال سکس یه خرگوش بچه پررو رو از نزدیک دیدین؟
شده خرگوش بیاد ترتیب شما رو بده و وقتی شما میگین نه، بره ترتیب بقیه رو بده بی تربیت؟!
 
اینها رو گوگل کنین تا دستتون بیاد دنیا دست کیه. یعنی توی یوتیوب سرچ کنین.
 
bunny having sex 3some
bunny fuckin' human
bunny fuckin' fingers
 
آیا میدانستید که خرگوش های گروپ سکس دارن و من نداشتم؟! 
 
آیا میدانستید که خرگوش با بادکنک سکس میکنه؟!
 
آیا میدانستید که خرگوش یه جاندار دائم التحریکه و مغزش به کمرش وصله؟!
همه اینها رو از زندگی
شاید یه عده هنوز خجالت بکشن از گفتنش. یا یه عده احساس
کنن واقعاً بزرگ شدن. یا یه عده مخالف باشن با این کار یا یه عده واقعا
بزرگ شده باشن!
ولی نمیدونم از کی و از کجا یاد
گرفتم با خودم صادق باشم و طور دیگه ای وانمود کردن، اسمش بزرگ شدن نیست. لااقل برا من. یاد گرفتم اینکه سوزن بزنم به بادکنک دلم و مستقیم سوت بکشم
و خالی شم و بگم که فلان نقطه ضعف رو دارم، خیلی بهتر از اینه که به همون
حالتِ باد کرده، رفتارایی رو نشون بدم که داد میزنن اون نقطه ضعف رو د
توضیحات فایل:
دانلود پاورپوینت خفگی با فرمت pptx
کاربران گرامی ،در این بخش لینک دانلود پاورپوینت خفگی با فرمت pptx در حجم ۱۹ اسلاید قابل ویرایش آماده گردیده است که پس از پرداخت آنلاین، می توانید این محصول را از وبسایت دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت خفگی،بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۵
علائم انسداد راه هوایی با جسم خارجی
شروع ناگهانی و سریع علائم در کودک به هنگام غذا خوردن یا بازی کر
 
لوازم دکوراسیون جشن تولد دخترانه، پسرانه، کودک و بزرگسال
تولد آغاز هر فرد است. آغازی برای خود. در این روز باید بهترینها را رقم بزنیم.برای این کار باید تمام تشریفات و کارهایی که برای سرو و پذیرائی می خواهید انجام دهید را مشخص کرده و لوازم مهمانی تولد را انتخاب کنید.
تزئین خانه یا مکانی که برای برگزاری جشن تولد در نظر گرفته اید یک کار هیجان انگیز و جذابی است که از انجام آن همه لذت می برند.
مهم ترین کاری که باید به آن دقت شود و تمام تزئینات بر پ
 چند ساعت به عید مانده، راضیه دلش از آن ماهی تپلی هایی می خواهد که بیرون می فروشند و گوشش به حرفهای مادر که اصرار می کند آن ماهی ها هم از همین ماهی های داخل حوض هست، بدهکار نیست!!!
فیلم قشنگی بود و بازی ها مثل همه این فیلمایی که این چند روزه دیدم عالی. فقط همینو بگم که این فیلم کلی جایزه برده ؛ این دختر کوچولو هم به خاطر این فیلم، جایزه بهترین بازیگر کودک جشنواره فجرو برده و چقدر هم بازیش معرکه بود. اون بغضاش و اون چپ چپ نگاه کردناش دل ما را برد.
ی
در این فایل لایه باز همه ی اجزا جدا از هم دیگه  ساخته شدن و کار کردن باهاشون راحت تره.
سطح این آموزش متوسطه و نیازبه زمان برای طراحی داره اما اگه هر کدوم از اجزا را خواستید اما نمیخواید طراحی کنید کافیه فایل لایه باز اون رو ک لینکش رو پایین قرار دادم دانلود کنید و از هر کدوم که میخاید استفاده کنید
نکاتی که بادیدن این فایل لایه باز یاد میگیرید:
1-طراحی پرندگان خشمگین 
2-طراحی خوک 
3-طراحی کیک تولد و بادکنک و...
دانلود فایل لایه باز با فرمتai
حجم:529kb
با سلام واحترام خدمت شما عزیزان 
در عید ولایت امیر المومنین  علی علیه السلام چشم انتظار قدوم سبز شما بزرگواران عزیز به همراه خانواده گرامیتان هستیم تا با تشریف فرمایی  خود موجبات شادی دل حضرت ولیعصر علیه السلام را فراهم آورید .
 ویژه برنامه ها یشب وروز عید غدیر :
-برقراری ایستگاه جنب میدان پلیس (سرکوچه موسسه )
-اعطای 20/000 تومان به 110نفر که اسمشان مزین به نام مبارک (علی)بدون قرعه (110نفری که اول ثبت نام کنند )
-توزیع بادکنک به کودکان 
-پذیرایی
-مرا
چاپ سیلک در مجموعه چاپ سیلک سایان با پیشرفته ترین دستگاه چاپ سیلک انجام میشود .
اطلاعاتی در مورد چاپ سیلک :
چاپ سیلک به روشی گفته می شود که در آن تور ابریشم بر روی قالب یا چهار چوب از جنس چوب یا فلز قرار می گیرد و با داروی ژلاتین حساس به نور، آغشته شده و بعد از نوردهی شسته می شود. بدین ترتیب عمل چاپ صورت می گیرد. این چاپ از نظر اقتصادی مقرون به صرفه میباشد و در این زمینه به سرمایهاندکی نیاز است که با وجود آن می توان کارگاه چاپ سیلک برای صنایع دستی
امسال عجیب ترین تولد عمرم را در آغاز دهه چهارم زندگیم داشتم. تولدی که سرشار از اشک لبخند بود. درست میشنوید. اشک از سر شادی...وقتی با چندبادکنک و کیک تولد و ریسه و بادکنک سی برای روز تولدت یکهو سوپرایز میشوی و هدیه پرتره ای با مدادرنگی از چهره ات در کنار هدیه های بسیار زیبا میگیری، آنقدر عشق درون قلبت جوانه میزند که با خودت فکر میکنی، بهتر از این مگر میشد؟ تولد سی سالگی ام به یادماندنی ترین تولد عمرم در کنار دوستانی و رفیقانی که دوستشان دارم در
چه کسی گفته است که مردها به تولد گرفتن علاقه‌ای ندارند و از دیدن کیک تولد و سالنی که آذین بسته شده، به هیجان نمی‌آیند؟ هر کسی چنین چیزی را تلقین کرده، احتمالا دشمنی دیرینه‌ای با مردها در دل دارد. برای مرد مورد علاقه خود، بهترین جشن تولد را ترتیب داده و همه چیز را گرفته از بادکنک آرایی، تم تولد مردانه، کیک، کادو و شام را با بهترین‌ها تدارک ببینید.
تم‌های تولد مردانه
تم تولد بزرگسال مردانه در طرح و رنگ‌بندی‌های متنوعی عرضه می‌شوند. تم تول
تشریفات مجالس جشن تولد دارای خدمات مختلفی است که یکی از مهمترین آنها تزئینات محیط و یا همان بادکنک آرایی می باشد. دی جی و موسیقی جشن تولد در این خدمات جای می گیرد. موسیقی براساس سن افراد انتخاب و پخش خواهد شد. برای برگزاری مجالس تولد خود می توانید به سایت مربوطه مراجعه نمایید.
تشریفات مجالس جشن تولد کودکان و بزرگسالان
تولد گرفتن برای هر فردی در هر سن و سالی کار آسانی نیست چرا که می بایست تدارکات لازم جهت برگزاری یک جشن ایده آل و باشکوه از روزه
این نوع پلیمر یک لاستیک مصنوعی، یا الاستومر است. این پلیمر استثنایی است، زیرا تنها لاستیکی است که در مقابل گاز، ناتراوا (غیر قابل نفوذ) عمل می‌کند. به عبارت دیگر تنها لاستیکی است که می‌تواند هوا را برای مدت زمان طولانی نگه دارد. احتمالاً متوجه شده اید که بادکنک‌ها پس از چند روز خالی می‌شوند. دلیلش آن است که این بادکنک‌ها از پلی‌ایزوپرن ساخته شده‌اند که در مقابل گاز، ناتراوا نیست. از آنجایی که پلی‌ایزوبوتیلن هوا را نگه می‌دارد، برای ساخ
برگزاری تولد کودک از
جذاب ترین و هیجان انگیزترین رویدادهایی است که می توان در آن حضور داشت. اگر چه
ممکن است کودکان ما در آینده، تولدهای ابتدایی خود را به خاطر نیاورند، اما با
انتخاب بهترین ها، از جمله بهترین تم تولد و بادکنک آرایی مناسب و ...، بهترین شب
را از این یک روز در سال خلق می کنیم. این چیزی است که به واقع خود ما نیز به آن
نیاز داریم.

بهترین تم تولد کودک
چیزی که می تواند
تولد کودک را با هیجان بیشتری آمیخته کرده و به آن رنگ و بوی افزون تری ب
خب برگردیم به اصل خویش .
کاش میدانستم مخاطبان فیلم بین اینجا چقدر فیلم ایرانی خوب دیده اند.به هر حال ، اگر شما هم در بچگی از آن خانواده هایی بودید که در پیاده روها همیشه دومتر عقب تر از پدر یا مادر، گریان یا خیره به چیزی ، آن را طلب میکرده اید و در نهایت یا کتک میخوردید یا با هزار زور و اکراه و اشک آن چیز برایتان خریده میشد،می توانید بیشتر مخاطب این فیلم باشید.این فیلم میتواند ببینده را به گذشته شیرین بکشاند.
ماهی فروش: کدوم یکی رو می خوای؟

راضی
یاد اون روزایی بخیر که بچه بودیم و خودمونو میزدیم به اون راه تا واقعا سوپرایز شیم..
از اینکه میگفتن نیا تو این اتاق، فعلا کار داریم اینجا...بعد هی دلت بال بزنه اون اتاق چه خبره و از فضولی بترکی اما  همه کنجکاویت برمیخوره به پشت درای قفل و آدمایی که تو اون اتاق یکاری میکنن که تو نباید بفهمی
اما کم کم درا باز میشه و میبینی اتاق تزیین شده از کاغذ های رنگی و بادکنک... و یه سفره ی تولد کوچولو
اون موقع رو ابرایی انکار رو ابرا بپر بپر میکنی..
کم کم هم مهمو
تولد گل دختر، روز جمعه هفده بهمن برگزار شد..
با تم خرگوشی مامان ساز.. یه ریسه و سه تا بادکنک و کیک خرگوشی دست ساز ِِ بی بی اش.
با حضور عمه هاش و شب با خانواده خودم..
با مقداری حواشی..
امیدوارم دل کسی نشکسته باشه و کسی تو زحمت بی جا نیفتاده باشه..
من نیتم تماما خیر بود و واقعا توقع کادو نداشتم..
سعی کردم به ساده ترین شکل ممکن جشن بگیرم..
ولی خب به این نتیجه رسیدم که سال دیگه لااقل به اسم "تولد" برنامه ای نگیرم.. برای هیچ کدوم مون..
امسال چون اولین تولد دخت
امروز روز خیلی بود
اتفاق خیلی  خوبی افتاد
همسر به قولی از اول ماجرای تعدد می گفت من ۹۹ درصد بخاطر رضای خدا و یک درصد به خاطر نفس تعدد  رو می پذیرم.
در عمل گاهی این یک درصد بیشتر نمود پیدا می کرد یا بهتر بگم مخرب بود و در اون ۹۹ درصد اثر مخرب داشت.
امروز داشت زندگی و مشکلی که براش پیش اومده بود رو مورد بررسی قرار می داد  . خیلی باهاش صحبت کردم در مورد اخلاص در عمل و ...
پسرم وسط بحث ما اومد بالا
 گفت بابا می شه برم بقالی
_چی می خوای
_تیرکمون
_باشه بزار
مراسم جشن ولادت امام حسن مجتبی(ع)
همراه با پخش مولودی وپذیرایی وپخش بادکنک 
مکان:شیراز، بلوار شهید رجایی، کوچه19 
زمان:دوشنبه 30اردیبهشت 1398
مجمع عاشقان ثامن الائمه(ع)
#امام_حسن
#جشن #جشن_میلاد 
#مجمع_عاشقان_ثامن_الائمه #شیراز 
یه بادکنک رو پر از آب میکنیم و به زور می چپونیم توی یک جعبه ...
یه سگ گرگی رو قلاده می زنیم و تربیتش میکنیم تا دست بده ...
یه بچه را که داره اذیت میشه و میخواد داد بزنه که بابا منو نبوس هی سقلمه می زنیم که ای داد بده زشته بذار ببوستت خب ...
دخترمون میخواد وسط خیابون کرکره خنده سر بده . میگیم ای وای زشته مردم چی میگن ...
پسرمون میخواد بجای لباس مجلسی با تیشرت و جین بره عروسی.  میگیم وای آبروم رفت ...
کلا به همه میگیم اونی نباش که هستی چون مموش و حرف گوش کن و
آموزش چاپ سیلک که توسط چاپ سیلک سایان انجام میشود , به روشی گفته می شود که در آن تور ابریشم بر روی قالب یا چهار چوب از جنس چوب یا فلز قرار می گیرد و با داروی ژلاتین حساس به نور، آغشته شده و بعد از نوردهی شسته می شود .چاپ سیلک سابقه ای چند هزار سال دارد و در ژاپن اختراع شده است .
چاپ سیلک چیست ؟
در آموزش چاپ سیلک , که روشی برای چاپ تصویر است, از پارچه باتوری دارای سوراخ‌های بسیار ریز استفاده می‌شود. توری در قابی ثابت می‌شود. تصویر مورد نظر روی این
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.دقت کرده اید بعضی از انسان ها مانند بادکنک هستد.
جثه ای بزرک اما به نخی نازک وصل اند.
از بیرون ظاهری قرمز اما از درون بی
نام دیگر آتش بازی عبارت " نورافشانی " است که اغلب در کنار لغت آتش بازی می آید، در واقع عبارت " آتش بازی و نورافشانی " مکمل یکدیگر هستند و به این صورت فهم درستی را منتقل می کنند.

نورافشانی عملی است سرگرم کننده و مفرح و دیدنی که با مواد انفجاری ضعیف شده، در رویداد ها، جشن ها و مراسمات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. در حقیقت نورافتشانی نمایشی است که با استفاده از وسایل آتش بازی مخصوص، اشکال و جلوه های زیبایی از انفجار و فَوَران مواد منفجره، را
چه عواملی باعث پوسته پوسته شدن واژن می شود؟
برچسب های پوستی از رشد پوست کوچک و نرم هستند. آنها به بالن ها و بالش های ریز ریز شبیه هستند و به طور معمول روی "ساقه" رشد می کنند. این ظاهر زیبایی به آنها می بخشد.
اگرچه آنها با سن شایع تر هستند ، اما شما می توانید آنها را در هر زمان توسعه دهید.
برچسب های پوستی به طور معمول در نزدیکی یا نزدیکی ایجاد می شوند:
پلک
زیر بغل
گردن
چین های باسن
زیر سینه ها
در کشاله ران
آنها معمولاً بی ضرر هستند. اما بسته به موقعی
امسال به مراتب داره عجیبتر میشه...من امسالو با این شروع کردم که سرشار از روحیه بودم و داشتم با کاغذای رنگی و نوشته های مثبت دنیای اطرافمو شاد میکردم...نمیگم جواب نداد من تلاش کردم که یه دنیای رنگی تر بسازم اما داستان اینه که وقتی میخوای اینطوری امید داشته باشی دنیایی که میسازی واهیه...تخیلیه دنیایی که هر روز صبحش پست یه اینفلوئنسرو باز میکنی و میبینی بح بح داره کتاب میخونه پس منم کتاب میخونم بعد میزنی استوری بعدی و میبینی داره قهوه میخوره و بی
هر خانواده‌ای سعی دارد از روز تولد فرزند خود یک روز به یاد ماندنی و خاطره انگیز بسازد اما بیشتر اوقات برای برپایی یک جشن تولد که مطابق سلیقه فرزند باشد، دچار سردرگمی می‌شوند که در ادامه اطلاعاتی در مورد نحوه‌ی تدارک یک جشن خاص برای زاد روز فرزندان آمده است.
اولین قدم تهیه اقلام تزییناتی برای ساخت یک دکوراسیون زیباست. در این مرحله باید از علایق فرزندان آگاهی داشته و طراحی دکور را متناسب با تم تولد محبوب او ایجاد کرد.
جهت سفارش تم تولد به
اجاره سالن  اجتماعات و باع داخل تهرانبرگزاری مراسم های مجلل شماعروسینامزدیعقدتولدمهمانی های خانوادگیمنو های پذیرایی:ابمیوه های طبیعیفینگر فود سرد و گرمپرسنل مهماندار با لباس فرمبرنامه های هنری:فیلم برداری /دیجی /نورپردازی / بادکنک ارایی / شمع ارایی/اتش بازیبا کمترین قیمت بهترین کیفیتهمراه با منو های روز و پکیج های متنوع
 
 
برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید.
 
از خدمات ارائه شده در چاپ سیلک سایان به شما ، چاپ روی لیوان را معرفی میکنیم.  چاپ سیلک سایان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات چاپ در شهر اصفهان میباشد.
 
چاپ روی لیوان یکی از روش های تبلیغاتی برای شرکت ها می باشد که میتوانند با استفاده از آن برند خود را به دیگران معرفی کنند. چاپ لوگو یا آرم شرکت بر روی لیوان یا فنجان تاثیر بسزایی در جذب مشتری دارد و از چاپ روی لیوان میتوان به عنوان هدیه به مشتریان استفاده کرد.
 
چاپ روی لیوان در چاپ سیلک سایان
چاپ س
هوالرئوف الرحیم
چند شبه فسقل بیچاره م میکنه برای خواب. اون وسطا یه شب خوب می خوابه و یادم میره و باز از اول.
امروز هم رضوان از اعماق وجودش برای هرچیزی جیغ می زد و گریه می کرد و انقدر خودم داد زده بودم، داشتم منفجر می شدم.
داخل گوشهام دوتا بادکنک گنده تصور می کنم بعلاوه ی سر درد و به شدت تحریک پذیر بودن. حتی یه بار رضوان از پشت بغلم کرد که بوسم کنه، به شدت عصبی شدم.
در اتاقو قفل کردم. در رختکن رو هم. در حمام رو هم. و زیر دوش فقط به صدای آب گوش دادم. گرد
تولد مبینا بود دیشب. دختر عزیز خوش قلبی که آرزومیکنم نمونه اش در جهان فراوان شود. هرکس در ظاهر ببیندش، میگوید دختره ازین شراست!
در باطن ولی قلبی دارد وسیعِ وسیع :)
چندتا بچه دارد. یتیم خانه ها و مراکز کودکان فلج و... میرود. میخنداندشان، خوشحالشان میکند و اینها.
تولدش رفتم چون دوستش داشتم. خوشحالم که رفتم. دلم برای همه ی این بچه های خلِ و قرتی تنگ می شود :(
شنبه قرار است برویم اردو. و اردو را که بروم و بیایم، تمام توانم را میگذرام روی هدفم :)
روی بادک
برگزاری مراسم های مجلل شمااجاره سالن و باغبرگزاری مراسم های :عروسینامزدیتولدمهمانی های خانوادگیمنو ها:ابمیوه های طبیعیفینگر فود سرد و گرمپرسنل مهماندار با لباس فرمبرنامه های اجرایی:دیجی /نورپردازی / بادکنک ارایی / شمع ارایی/اتش بازیبا کمترین قیمت بهترین کیفیتهمراه با منو های روز و پکیج های متنوعامکان بازدید سالن وتست غذا قبل از مراسم خود0912 498 428 9

 
 
برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید.
 
 تشریفات مجالس و اجاره سالن

برگزاری مراسم و مجالس
عروسی ،نامزدی،تولد و میهمانی ها
با به روزترین منو ها
ابمیوه طبیعی
غذاهای گرم
فینگرفود
سروگرم
و...
برنامه هنری
دیجی و نورپردازی
بادکنک ارایی
شمع ارایی
گل ارایی
فیلمبرداری
و...
اماده پذیرایی از شما و میهمان های گرامیتان هستیمبرای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید.
تولد مبینا بود دیشب. دختر عزیز خوش قلبی که آرزومیکنم نمونه اش در جهان فراوان شود. هرکس در ظاهر ببیندش، میگوید دختره ازین شراست!
در باطن ولی قلبی دارد وسیعِ وسیع :)
چندتا بچه دارد. یتیم خانه ها و مراکز کودکان معلول و... میرود. میخنداندشان، خوشحالشان میکند و اینها.
تولدش رفتم چون دوستش داشتم. خوشحالم که رفتم. دلم برای همه ی این بچه های خل و قرتی تنگ می شود :(
شنبه قرار است برویم اردو. و اردو را که بروم و بیایم، تمام توانم را میگذرام روی هدفم :)
روی باد
اجاره سالن  اجتماعات
تشریفات
عروسی /نامزدی/عقد/تولد خانوادگی/حنا بندون ️
کترینگ ️
ابمیوه طبیعی ️
سفره عقد لاکچری ️
مهماندار با لباس فرم️
گل ارایی/شمع ارایی
عکاسی/فیلم برداری ️
تم تولد/بادکنک ارایی


برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید.
چاپ روی پرچم از بارز ترین و قدیمی ترین روش های معرفی یک برند و یک لوگو در یک شرکت و یا سازمان می باشد.
تفاوتی ندارد کسب و کار بزرگ و یا کوچکی دارید ، چاپ یک پرچم زیبا ، خوش فرم و متناسب می تواند بهترین و کارآمد ترین روش برای معرفی شما باشد. چاپ پرچم برای هر شرکت و ارگان ضرورتی است اجتناب ناپذیر و لازمه معرفی شایسته ی شما در بین همکاران و مشتریان خواهد بود.
مجموعه ای سایان چاپ این افتخار را دارد که در کنار شما باشد تا با سالها تجربه و تخصص در زمینه
اجاره سالن های اجتماعات و باغ در مناطق تهران و کرج با نازلترین قیمت ها️تشریفات و مجالسات عروسی /نامزدی/عقد/تولد خانوادگی/حنا بندون ️کترینگ ️ابمیوه طبیعی ️سفره عقد لاکچری ️مهماندار با لباس فرم️گل ارایی/شمع ارایی /عکاسی/فیلم برداری ️تم تولد/بادکنک ارایی️و..
بهترین قیمت ها از ما بخواهید

برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و بادکنک و اسباب بازی ه
اجاره سالن های اجتماعات و باغ در مناطق تهران و کرج با نازلترین قیمت ها️تشریفات و مجالسات عروسی /نامزدی/عقد/تولد خانوادگی/حنا بندون ️کترینگ ️ابمیوه طبیعی ️سفره عقد لاکچری ️مهماندار با لباس فرم️گل ارایی/شمع ارایی /عکاسی/فیلم برداری ️تم تولد/بادکنک ارایی️و..
بهترین قیمت ها از ما بخواهید

برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر 24 مراجعه کنید
من اما فکر میکنم
 تو عاشق خوبی برای من هستی ،
 آنقدر خوب که بتوانم دوست داشتنت را فریاد بزنم 
و به بودنت افتخار کنم.... 
عاشق خوبی هستی
 چون میتوانی هربار که دیدی أم 
دست خالی نیایی ،
 شاخه گلی برایم بخری
 و خوراکی ها و کتاب های مورد علاقه أم را توی کیفت قایم کنی تا بگردم ،
 پیدایشان کنم
 و جیغ های بنفش بکشم،
پا به پای شیطنت هایم بدوی
 و به نفس نفس بیوفتی اما گلایه نکنی ، 
خرابکاری هایم را با عشق ببینی ،
 در مقابل عصبانیتم لبخند بزنی 
و بگویی چق
یه خوشحالی خاصی بعد از رها کردن، ته دلم به وجود اومده؛ مثل بادکنکی که نخش از دست بچه‌ای رها شده باشه. تو یک روز آفتابی وقتی نشستی گوشه حیاط و خیره شدی به زمین اما سایه بادکنک رو می‌بینی که داره دورتر و دورتر می‌شه. امروز یه جایی خوندم که زندگی آدم‌هایی رو سر راهمون قرار می‌ده که بهشون نیاز داریم، نه اون‌هایی که دوستشون داریم. از صبح تا حالا به همین فکر می‌کنم؛ به «نیاز». می‌دونی فکر نمی‌کردم بتونم، اما یه جایی دیدم انگار همه مثل همن؛ کسی
بواسیر بادی
بواسیر یا هموروئید بادی یکی از انواع بواسیر خارجی و یا گوشتی به شکل بادکنک در خروجی مقعد می باشد که فرد دچار آن مانند قولنج کردن به خود میپیچد و توانایی کنترل خود را ندارد. علائم دیگر بواسیر یا هموروئید بادی شکم درد، نفخ و در برخی موارد هم اسهال خونی است. بواسیر یا هموروئید بادی ممکن است به سایر اندام های بدن(دست و پا و زانو و مفاصل) نیز سرایت کرده و موقع نشستن و بلند شدن باعث تولید صدا در این اندام ها شود.وجود خون روشن قرمز رنگ به
چاپ سیلک سایان ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات چاپ در شهر اصفهان با استفاده از مجهز ترین و بروز ترین دستگاههای چاپ سیلک شما را در امر چاپ طرح دلخواهتان برای تمامی اجسام یاری میکند . با ما در ادامه همراه باشید.
چاپ سیلک
چاپ سیلک روشی برای چاپ تصویر است و با امکانات فراوان، بر روی اشیای مختلف، در شکل‌ها و اندازه‌های گوناگون، قابل اجراست . سیلک یکی از قدیمی‌ترین روش‌های چاپ می‌باشد که در سالهای دور نیز مورد استفاده قرار می گرفته و امروزه با پیش
چاپ روی فولدر در چاپ سیلک سایان در اندازه و مدل های مختلف پوشه با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های چاپ سیلک انجام میشود .

 چاپ روی فولدر چیست ؟ 
از فولدرها برای نگهداری دسته ای از اوراق و اسناد به صورت منظم و مرتب شده استفاده کرد . 
فولدر همان پوشه نگهدارنده اسناد و مدارک است و به شکلی طراحی می شود که اوراق اداری مانند کارت ویزیت و سربرگ، بروشورها و یا کاتالوگ محصولات و حتی در صورت وجود سی دی معرفی شرکت در آن قرار گیرد.چاپ روی فولدر یک ابزا
ده ایده ی خلاقانه برای عکاسی از کودکان
 
در این مطلب آتلیه کودک سروش یاد میگیریم که با کمترین امکانات بتوانیم فضای عکاسی خلاقانه ای داشته باشیم و کیفیت عکس هایمان را بهبود ببخشیم، ده ایده ی خلاقانه برای عکاسی از کودکان روش های متفاوتی برای عکاسی از کودکان به شما آموزش می دهد.
1 – حباب ها : حباب ها هر کودکی را بدون توجه به این که او شش ماهه است یا شش ساله مجذوب خود می کنند. این یک عکاسی کاملاً به صرفه است زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک حباب س
ده ایده ی خلاقانه برای عکاسی از کودکان
 
در این مطلب آتلیه کودک سروش یاد میگیریم که با کمترین امکانات بتوانیم فضای عکاسی خلاقانه ای داشته باشیم و کیفیت عکس هایمان را بهبود ببخشیم، ده ایده ی خلاقانه برای عکاسی از کودکان روش های متفاوتی برای عکاسی از کودکان به شما آموزش می دهد.
1 – حباب ها : حباب ها هر کودکی را بدون توجه به این که او شش ماهه است یا شش ساله مجذوب خود می کنند. این یک عکاسی کاملاً به صرفه است زیرا تنها چیزی که نیاز دارید یک حباب س
میکائیل از پنج سالگی پشت چراغ‌قرمزهای بولوار اشرفی اصفهانی گل و نوارکاست و سی‌دی و آب‌معدنی و چیپس‌وپفک و بادکنک می‌فروخت و گاهی هم اسپند دود می‌کرد. این را خودش بعد از هفت سال برایم تعریف کرد. میکائیل زیباترین کودک کاری بود که در عمرم دیده بودم. آن روز که دیدمش صورتی سفید با چشمانی تیله‌ای و موهای مجعد و خرمایی رنگ داشت. در یک کلام خود یوسف زمان!ماشینم را در کوچه‌ی بعد از چراغ‌قرمز پارک کردم و آن روز در فروش فال‌ها به میکائیل کمک کردم.
در عین اینکه خودمون رو برای اربعین آماده کردیم از نذری فرهنگی هم غافل نبودیم و چند تا طرح رو انتخاب کردیم و چاپ کردیم تا زائران امام حسین(ع) در مسیر پیاده روی به کوله پشتی خودشون الصاق کنن چراکه تو این مسیر صدها نفر این طرح رو میبینن و گاها یه نفر ممکنه چندین دقیقه پشت سر شما راه بره و یقینا در پوستر پشت کوله پشتی شما تامل خواهد کرد.
(طرح های با کیفیت برای چاپ رو از اینجا دانلود کنید.)
بقیه در ادامه مطلب ...
کار دیگه ای که کردیم تهیه آبنبات چوبی و
شنبه ای که گذشت پر از شوق و شعف بودیم
.همه مون...هماهنگ کردیم..وسیله و...اوردیم و من یه شاخه گل کوچیک تزیین شده اوردم با سه قلوها رفتیم کیک خریدیم و تو کلاس بغلی گذاشتیم و وقتی که رفتیم انتراک وسط کلاس و فاطمه با برف شادی من کیک به دست و نگین و مرضیه و فرزانه با بادکنا در و کوبیدیم که استاد اومد در و باز کرد و جیغ زدیم و روزشو تبریک گفتیم...خیلی روز خاطره انگیز و قشنگی شد واسمون....استاد سیگارودی هم اومد و کلی عکس انداختیم...نم بارون میزد....کلاسمون طبق
دیشب قبل از خواب به هانیه گفتم معنی این کلمه از ذهنم رفته، تو یادت نیست معنی‌اش چیه؟ گفت نه. گوشی‌اش رو گرفتم که از توی دیکشنری‌اش پیدا کنم؛ اما املای درستش یادم نمی‌اومد. یه لحظه با خودم گفتم فردا حتماً توی یه متنی که انتظارش رو ندارم پیداش می‌کنم، و فردایی که امروز بود واقعاً توی یه متنی که انتظارش رو نداشتم به چشمم خورد. 
قبلاً دربارۀ این فرضیه حرف زده بودم که کتاب‌ها ما رو پیدا می‌کنن؛ اما الان می‌خوام فرضیه‌ام رو با محدودتر کردنش گ
تالار پذیرایی تچرا لوکس و مجلل در غرب استان تهران با امکانات ویژه دارای :
خدمات پذیرایی عالی و غذای های متنوع ویژه تالار
ظرفیت سالن تالار پذیرایی عروسی با توجه به مهمانان
موقعیت و دسترسی راحت به تالار بزرگ تچرا
سقف تالار بلند
نورپردازی
پارکینگ
دارای آسانسور برای سالن بانوان
روکش های بسیار تمیز و مناسب برای صندلی و رومیزی ها
میز شام عروس و داماد
سرویسهای بهداشتی
خدمات جانبی تالار (موسیقی، نورپردازی، گل‌آرایی و …)
امکان گل‌آرایی، بادکنک

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عادله lalekhani155 دانلود کتاب من او را دوست داشتم کلاسور قیمت سختی گیر آب سختی گیر رزینی کد تخفیف ایران پابجی iranpubg.com Photo novin به نوشیدنی ساخته شده از گیاهان دارویی دمنوش گفته میشود ابزار آشپزی سوپاپی